Telefon do przychodni » 76 85 66 222

Zwierzę jako istota żyjąca zdolna do odczuwania cierpienia nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
- roz. I Art. 1 punkt 1 - Ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21.08.1997 r.          
 Kliknij i sprawdź status certyfikatu

lek. wet. Jerzy Legień

Data ukończenia studiów? To już prehistoria. Bardziej pamiętam egzaminy końcowe Studiów Specjalizacyjnych – Choroby psów i kotów – 2004, Chirurgia weterynaryjna – 2007. Sympozja, Konferencje są dla mnie możliwością kontaktu z szybko rozwijającą się medycyną weterynaryjną.

Zakład Leczniczy który prowadzę jest miejscem, gdzie potrzebujący pomocy i porady mogą, w miarę naszych możliwości, uzyskać rozwiązanie swoich problemów.

Jest to również miejsce, gdzie pracujący w nim personel może realizować swoje weterynaryjne zamierzenia. Czas wolny? Nie jest go za dużo – ale zawsze otoczenie lasu, staw - są dla mnie najlepszym sposobem jego spędzenia. 

 Do napisania kolejnej aktualizacji informacji o sobie skłoniła mnie refleksja i ... zaproszenie na zjazd rocznika, która odbędzie się w maju 2018 r. Nawet nie pamiętałem o tym, że minęło już 40 lat mojej pracy! 

Moja praktyka, zwiększenie liczby współpracowników – daje mi bardzo dużo satysfakcji, zadowolenia. Dobra atmosfera w pracy daje wszystkim możliwość realizowania się. W chwili obecnej zgłębiam wiedzę oraz nabywam nowe doświadczenia w ortopedii – stała się ona dla mnie niezgłębioną wiedzą. A zainteresowania? Kontakt z naturą, a także podglądanie zachowań moich dwóch, młodych kotów: Dyzia i Rufina.

 

 

kontakt

ul. Wrocławska 172b

Legnica 59-220

tel. 76 85 66 222

lecznica@lecznicalegnica.pl 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-13:00

niedziela 9:00-11:00

 

Aktualności