Telefon do przychodni » 76 85 66 222

Zwierzę jako istota żyjąca zdolna do odczuwania cierpienia nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
- roz. I Art. 1 punkt 1 - Ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21.08.1997 r.          
 

 

Personel

Zawsze na pierwszym miejscu w naszej przychodni jest pacjent, któremu chcemy jak najbardziej pomóc 

                                                           - to jest dewiza naszego zespołu lekarzy i asystentów.  

 

 

 

Jak pracujemy?

Weterynaria to nasza pasja. Łączy nas miłość do zwierząt i przemożne pragnienie niesienia im pomocy. We wszystkim, co robimy staramy się udowodnić naszym "braciom mniejszym", że traktujemy ich na  równi z nami samymi. EMPATIA, to słowo - klucz do serc naszych pacjentów. Wszystkie decyzje dotyczące leczenia podejmujemy wspólnie, mając świadomość faktu, że każdy z nas specjalizuje sie w innej dziedzinie medycyny weterynaryjnej. Zawsze się konsultujemy, wymieniamy poglądy, opinie i doświadczenia. Często też zasięgamy porady naszych kolegów - specjalistów od konkretnego gatunku czy rasy zwierzęcia.

Każdy pacjent, to dla nas wyjątkowe, specjalne zadanie do rozwiązania a nie tylko kolejny przypadek. Postawienie diagnozy i określenie leczenia, to u nas nigdy nie jest przypadkowa decyzja, ale suma pracy całego zespołu popartej badaniami dodatkowymi: Usg, Rtg, analityka laboratoryjna.

Powierzając nam opiekę nad swoim przyjacielem nasi Klienci mogą mieć pewność, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy a nawet i więcej, aby wyszedł on od nas zdrowy, pełen sił i dobrego humoru, ku uciesze swojego właściciela.

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-13:00

niedziela 9:00-11:00

 

kontakt

ul. Wrocławska 172b

Legnica 59-220

tel. 76 85 66 222

lecznica@lecznicalegnica.pl 

 

Aktualności