Telefon do przychodni » 76 85 66 222

Zwierzę jako istota żyjąca zdolna do odczuwania cierpienia nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
- roz. I Art. 1 punkt 1 - Ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21.08.1997 r.          
 Kliknij i sprawdź status certyfikatu

KOT MISIEK MA JUŻ DOM

sobota, 06 luty 2016 20:28

Z wielką radością chcemy Państwa poinformować, że kot Misiek znalazł już dom. Przygarnęła go rodzina z dziećmi, która stworzy mu ciepły i bezpieczny azyl.

Przypomnijmy, Misiek trafił do naszej przychodni kilka tygodni temu. Był chory a jego dotychczasowi opiekunowie nie mogli się nim dłużej zajmować. Kot przeszedł operacje usunięcia przepukliny i wracał do zdrowia pod troskliwym okiem weterynarzy. Gdy wydobrzał, szybko stał się ulubieńcem całego personelu naszej przychodni. Dzięki ogłoszeniu zamieszczonemu w lokalnych mediach udało się znaleźć rodzinę, która zaopiekowała się kotem.

 

Misiek, to pierwszy kot w tej rodzinie. Dom będzie dzielił z papugą. Teraz wszyscy uczą się siebie wzajemnie, bo jest to dla nich zupełnie nowe doświadczenie. Jedno jest już pewne: Misiek w nowym domu czuje się znakomicie!  Jest skory do zabawy, przyjacielski, daje się głaskać i przytulać, ujmująco mruczy i robi do swych nowych właścicieli „kocie oczy”, czym trafia prosto do ich serc. Po bólu i smutku związanym z chorobą nie ma już śladu.

Misiek i jego nowi właściciele nadal mogą liczyć na bezpłatną pomoc i opiekę zespołu przychodni Jerzego Legienia. Kot został zaszczepiony, odrobaczony i założono mu książeczkę zdrowia. Czeka go jeszcze zabieg kastracji i kontrolne wizyty. Przydatne są też konsultacje z zoopsychologiem, które pomagają mu i jego nowej rodzinie stworzyć trwałą więź przyjaźni i ……..  zaakceptować papugę.

        

Read 718 times

kontakt

ul. Wrocławska 172b

Legnica 59-220

tel. 76 85 66 222

lecznica@lecznicalegnica.pl 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 9:00-19:00

sobota 9:00-13:00

niedziela 9:00-11:00

 

Aktualności